Ubytování Beskydy, Rožnov pod Radhoštěm Penzion Beskyd

Fotogalerie penzionu Beskyd - ubytování Rožnov p. R.

Apartmány Penzion Beskyd - zahrada

Penzion Beskyd v Rožnově pod Radhoštěm disponuje třemi apartmány, z toho každý apartmán má vlastní samostatný vchod. Na zahradě jsou pro ubytované k dispozici altánky, 3 krby s grily a venkovní bazén. Auta můžete parkovat přímo u objektu na oplocené zahradě.

Apartmán č.1 (přízemí)

Apartmán se skládá s velké kuchyně s obývacím pokojem. Kuchyně je plně vybavena veškerým nádobím a elektrospotřebiči. Dále jsou zde dvě oddělené ložnice, které je možno doplnit o přistýlku nebo dětskou postýlku. Sociální zařízení je rozděleno na dvě části a to, koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC.

Apartmán č.2

Apartmán č.2 se nachází v prvním poschodí a skladbou pokojů je identický s apartmánem č.1. Rovněž je shodný jak ve vybavenosti pokojů tak i ve vybavenosti kuchyně veškerým nádobím a elektrospotřebiči.

Apartmán č.3 (přízemí)

Apartmán č.3 disponuje velkou kuchyní s kompletním vybavením a obývacím pokojem s LED TV. Apartmán má velmi prostornou ložnici se 4 samostatnými lůžky, na přání zákazníka je možné upravit na jednu manželskou postel a 2 samostatné lůžka. Apartmán je možno doplnit o dětskou postýlku. Sociální zařízení se skládá s koupelny se sprchovým koutem a samostatným WC.